+421 905 722 824 zavolať info@elitefs.sk

Investment Specialist

Dušan Šulov Rád pomáham ľudom hľadať nové obzory.

Volám sa Dušan ŠULOV a ako špecialista na investovanie pomáham svojim klientom dosahovať maximálne výnosy zo svojich investícií. Skúsenosti v tejto oblasti som získaval viac ako 19 rokov. Pracoval som ako osobný a privátny bankár, neskôr aj ako špecialista pre aktíva pod správou (napr. podielové fondy, cenné papiere ap.), ale aj ako regionálny riaditeľ v poisťovni.

S investíciami mám bohaté skúsenosti. Viem, čo funguje a do čoho sa oplatí (alebo neoplatí) investovať. Hoci som za svoju prácu som získal mnoho ocenení, najväčšou odmenou pre mňa je to, že mi moji existujúci klienti nevolajú – vedia totiž, že o ich peniaze je veľmi dobre postarané.

Všetkým klientom, ktorí sa rozhodnú pre spoluprácu, ukážem časom overené príležitosti na stabilné a zaujímavé výnosy, o ktorých nevie ani ich banka. Ponuka je totiž omnoho širšia, než vám predostrú bežní finanční sprostredkovatelia.

Keďže mám krásnu a veľkú rodinu – milujúcu manželku a päť nádherných detí – vo svojom voľnom čase sa venujem výhradne im. Som veľmi vďačný, že mi moja profesia napriek svojej náročnosti umožnila dosiahnuť vzácnu vyváženosť medzi pracovným a súkromným životom.


+421 904 570 518
Zavrieť

Elitnú službu si zaslúži každý

Cieľom našej spoločnosti je prispievať ku skvalitňovaniu
tohto odvetvia na Slovenskom trhu

Filozofiu spoločnosti sme postavili na nemenných princípoch a hodnotách, ako sú kvalita, transparentnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť. Naša filozofia je zameraná proklientsky a klient je pre nás vždy prioritou. Kladieme dôraz na kvalitný výber partnerov a spolupracovníkov s cieľom budovať ELITNE finančné službu. Veríme, že potreby našich klientov sú unikátne, ale záujem o kvalitnú službu je spoločný.



Tím stojaci za Elite financial services

Efektívne profesionálne partnerstvo postavené na hodnotách je našou pridanou hodnotou pre službu zameranú na klientove potreby

Naším najvyšším cieľom je spokojnosť zákazníkov. To je dôvod, prečo skúsenosťami vytvárame, charakterné a odborné služby. Zoznámte sa s ľuďmi, ktorých skúsenosti a kvalitné rozhodnutia prinášajú každému klientovi finančnú prosperitu.

INVESTMENT SPECIALIST

Dušan Šulov čítajte viac

INVESTMENT SPECIALIST

Gergely Csongár čítajte viac

LOAN SPECIALIST

Maroš Revický čítajte viac

INSURANCE SPECIALIST

FINANCIAL PLANNING SPECIALIST

BUSINESS SEGMENT SPECIALIST

Zakladateľ portálu

Marián Jankovič čítajte viac

Licencia NBS

Legislatívne a spoločensky zodpovedne

Spoločnosť ELITE Financial Services, s.r.o je Podriadený finančný agent, oprávnený na vykonávanie činnosti finančného sprostredkovania, na základe licencie NBS č. 241 489, v sektoroch Poistenie alebo zaistenie, Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, Prijímanie vkladov, Kapitálové trhy, Doplnkové dôchodkové sporenie a Starobné dôchodkové sporenie v súlade so zákonom č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení.