+421 905 722 824 zavolať info@elitefs.sk

Služby od Elite finacial services

OD VSTUPNÝCH ANALÝZ AŽ PO VYTVORENIE FINANČNÉHO PLÁNU

Začneme od osobného stretnutia, keď budeme mať jasne pochopené čo je pre Vás skutočne dôležité začneme analyzovať trh a navrhneme aktivity, smerujúce k Vášmu cieľu. Aby sme dosiahli Vašu finančnú nezávislosť, urobíme tieto kroky:

Vyberiete si nás

Začneme od osobného stretnutia, kde Vám predstavíme bližšie našu službu.

Niečo nám o Vás poviete

Dôkladne zanalyzujeme Váš stav a ciele. Musíme mať jasne pohopené to, čo je pre Vás skutočne dôležité. Pridelíme Vám špecialistu, ktorý sa Vám bude privátne venovať.

Vaše sny pretavíme na finančný plán

Na základe špecifických požiadaviek Vám vytvoríme finančný plán tak, aby sme Vám pomohli k dosiahnutiu vašich cieľov.

Pravidelne prehodnotíme Váš plán a výsledky

Je dôležité pravidelne sledovať, či nastavená stratégia ide v súlade s cieľmi, ktoré ste si stanovili.

Online
Osobné financieJednoduchým, prehľadným a individuálnym prístupom Vám pomôžeme plánovať, vytvárať a udržiavať finančné riešenia, tak, aby ste dosiahli to čo ste si stanovili. Pri nastavovaní osobných financií pracujeme na týchto oblastiach:


Efektívna tvorba rezerv


Na základe pochopenia vašej aktuálnej situácie Vám pomôžeme zostaviť optimálnu sporiacu schému prispôsobenú Vašim preferenciám a želanému stavu. Buďte pripravený na neočakávané udalosti.
Prehľad Výnos Stabilita

Výhodné financovanie Vášho bývania


Pri otázke financovania vlastného bývania je dôležité zvážiť mnoho premenných. Keďže ide o rozhodnutie na celý život je vhodné sa poradiť s odborníkom, ktorý Vám vysvetlí aké existujú možnosti a na čo si dať pozor. Naši špecialisti sú pri Vás počas celého procesu financovania bývania a tým Vám šetríme čas i peniaze.
RPMN Úrok Doba splatnosti

Investovanie podľa Vašich preferencií


Vďaka dlhoročnej praxi našich investičných špecialistov dokážeme naplniť potreby aj tým najnáročnejším klientom. Preto našou prioritou je nastaviť správny investičný program podľa požiadaviek, potrieb, finančných možností a preferencii našich klientov.
Bezpečnosť Diverzifikácia Likvidita Výnos Stabilita

Ochrana majetku


Nenechajte sa prekvapiť. Potrebujete ochrániť Váš majetok pred nečakanými udalosťami? Vďaka širokému portfóliu našich finančných partnerov Vám vieme zabezpečiť optimálne riešenie pre Váš hnuteľný a nehnuteľný majetok.
Analýza Cena vs. kvalita Krytie

Dôstojný dôchodok


Aktuálne odborné analýzy ukazujú na fakt, že ak si chceme v dôchodkovom veku udržať životný štandard, nemôžeme sa spoliehať na štát a musíme hľadať aj iné alternatívy. A preto jedným z nosných pilierov pri nastavovaní Vášho finančného plánu je systematická príprava na dôstojný dôchodok.
Bezpečnosť Efektivita Výnos

Zabezpečenie príjmu


Ak chceme spoločne budovať finančnú stabilitu a zároveň dlhodobo tvoriť finančné hodnoty je potrebné dôkladne zabezpečiť príjem. Vhodným riešením je zabezpečenie v prípade neočakávaných životných udalostí tak, aby ste boli chránený Vy ale i Vaša celá rodina.
Kvalita Cena Zodpovednosť

Firemné financie


Aby ste sa Vy mohli zodpovedne venovať svojmu podnikaniu, potrebujete niekoho, kto sa bude zodpovedne venovať Vašim firemným financiám.


Poistenie podnikateľov a firiem


Pre Stabilnú a udržateľnú budúcnosť Vášho podnikania je potrebné zabezpečiť všetky možné riziká.
Kvalita Cena Rozsah

Financovanie podnikania


Hľadáte možnosti ako financovať vaše podnikateľské zámery? Pomôžeme Vám zorientovať sa v možnostiach, ktoré trh poskytuje a následne zrealizovať transakciu do úspešného konca.
Rýchlosť Transparentnosť Cena

Partneri


Našich partnerov si starostlivo vyberáme

Cieľom je dosiahnuť ešte kvalitnejšie, komplexnejšie a lepšie integrovateľné poradenstvo prispôsobené špecifickým potrebám každého klienta.


Poisťovne

Allianz - Slovenská poisťovňa
Axa pojišťovna
Generali Poisťovňa
Wüstenrot poisťovňa
UNIQA poisťovňa
Basler Poisťovňa
NN Životná poisťovňa
ČSOB Poisťovňa
KOOPERATIVA poisťovňa

Banky

Československá obchodná banka
Všeobecná úverová banka
UniCredit Bank Slovakia
Slovenská sporiteľňa
OTP Banka Slovensko
Tatra banka
Prima banka Slovensko

Investície

Across Wealth Management
Amundi Czech Republic Asset Management
AXA investiční společnost
BlackRock
C-QUADRAT
Conseq Investment Management
European Investment Centre
Fidelity Worldwide Investment
Franklin Templeton Investments
IAD Investments, správ. spol.
Prvá penzijná správcovská spoločnosť Poštovej banky, správ. spol.

Naši spokojní klienti

Pár viet, ktoré povedali klienti o našej spolupráci

„Jednoznačne ochota, profesionalita, odbornosť. Určite pán Jankovič je správny výber pri poradenstve s financiami."

Michal Zajko

„Kedykoľvek potrebujem poradiť ohľadom financií viem, že sa môžem na pána Jankoviča obrátiť, spoľahlivá a rýchla komunikácia.“

Lukáš Broniš

„Vynikajúca spolupráca v oblasti osobných financií. Absolútna spokojnosť, komunikácia a profesionalita na vysokej úrovni, spoľahlivosť a odbornosť sú samozrejmosťou. Marián nám ušetril veľa energie a času a svojim priateľským prístupom v nás zanechal prijemný pocit istoty.“

Barbora Šefčáková

„Gergelya môžem len odporúčať. Spoľahlivý partner, som maximálne spokojný s jeho komunikáciou a prácou. Odporúčam každému.“

Július Szarka

„Pán Šulov mi pomohol zorientovať sa vo svete investícií. Podarilo sa mu presne to, čo som od našich stretnutí očakával. Vedel mi výstižne vysvetliť každú otázku, ktorú som mal. Hľadal som schopného a nezávislého človeka, ktorý mi dokáže v oblasti zhodnocovania vlastných financií poradiť a pomôcť vybrať to správne riešenie. Presne takého človeka p. Šulov zosobňuje.“

Matej Skok

„Pán Gergely dôsledne a poctivo informuje svojich klientov a pomôže v investovaní s možnými najvýchodnejšími podmienkami.“

Szilárd Dósa